3200M Şarköy Kirazlı yatırımlık satılık tarla kelepir arazi arsalar  Tekirdağ  Şarköy
Geleceği çok parlak

 • ADA
  142
 • PARSEL
  35
 • Mahalle / Köy
  kirazlı
ÖZELLİKLER 

Deniz Manzaralı Yatırımlık Tarla

Sahibinden Acil Satılık Tarla

kelepir yatırımlık arazi

 • Benzeri 3872_3.jpg
  • 0
   Ada
  • 82
   Parsel
  Köye yakın Sahibinden Satılık Yatırımlık Tarla. Lüleburgaz kayabeyli
  Kırklareli
  Benzeri 3918_4.jpg
  • 0
   Ada
  • 107-109-110
   Parsel
  Lüleburgaz ovacık sahibinden satılık tarla, asfalt kenarı acil satılık
  Kırklareli
  Benzeri 4007_2400_3.Jpeg
  • 104
   Ada
  • 9
   Parsel
  En Ucuz Tarla. Tekirdağ Şarköy Yayaköy Satılık Tarla, acil satılık
  Tekirdağ
  Benzeri 4588_catgok1831.jpg
  • 108
   Ada
  • 137
   Parsel
  Çatalca Gökçeli Yatırımlık Arazi Sahibinden Satılık Tarla
  İstanbul
  Benzeri 9080_catör4901.jpg
  • 0
   Ada
  • 113
   Parsel
  Çatalca Örcünlü Sahibinden Satılık Arsa Tarla Kelepir Arsa
  İstanbul
  Benzeri 8739_sarkoy eriklicede satilik tarla 1.jpg
  • 0
   Ada
  • 740
   Parsel
  Şarköy Eriklicede 6.750Mt Satılık tarla
  Tekirdağ
  Benzeri 1349_sarkoy eriklice 720mt satilik tarla 1.jpg
  • 0
   Ada
  • 887
   Parsel
  Şarköy Eriklice 720Mt Satılık tarla
  Tekirdağ
  Benzeri 9378_Sarkoy Mursalli satilik tarla 1.jpg
  • 112
   Ada
  • 25
   Parsel
  Şarköy Mursallı 4800Mt Satılık Tarla Bağ Yeri
  Tekirdağ
  Benzeri 2344_hamitabat1.jpg
  • 0
   Ada
  • 3606
   Parsel
  Kırklareli Lüleburgaz Hamitabat satılık taksitle ucuz arsa
  Kırklareli
  Benzeri 5498_ceylanköy.jpg
  • 0
   Ada

  • Parsel
  30.000TL Satılık İmarlı Arsa. Kırklareli Lüleburgaz satılık arsa
  Kırklareli
  Benzeri 939_c2275.jpg
  • 0
   Ada
  • 2275
   Parsel
  Lüleburgaz Ceylanköy Acil Satılık Kelepir Tarla
  Kırklareli

Tekirdağın Sahil kesiminin gözdesi şarköy de,

Denize 3Km mesafesi var.

Deniz manzaralı güzel bir tarla

Kirazlı

Köy halkı, 1924 yılında Selanik ilinin Kılkış kazasından gelmiştir. Köyün tarihi eskidir.  Mubadelede rumların tek ettiği köye türkler yerleştirilmiş. Türkleri buraya rumları selaniğe göndermişler. Bu köyde bir papazın yaşadığıda bilinmektedir. Papazın yaşadığı evi ziyaret etmek için insanlar gelmektedir. Okulların açılacağına yakın bir zamanda köye gelip okul çocuklarına hediye getirmektedirler. 

Kültür 

Kirazlı köyününkendilerine özgü yemekleri ve görenekleri vardır. Kuskus,tarhana,yufka vb yemekleri. Düğünler 3 gündür çeşmeye gelinin ellerini yıkamaya götürülür. Köyün kendine özgü şivesi de vardır. kendilerine özgü kıyafetleriylede köyü simgelemktedirler şalvar etek ceket ve şapka kendilerine özgü kıyafetlerdir. Köy halkı sabah erken kalkar kahvaltı eder bütün aile kadını erkeği bağa gitmektedirler. Kiraz veya üzüm kendileri pazara götürüp satmaktadrılar. Ayrıca köyde bostan bakmaktadırlar mısır,kavun,karpuz domates,fasülye de yetiştirmektedirler. Köyün yazı kışı her mevsimi çok güzel geçmektedir.

 

 

Ekonomi 

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır.Köy halkı köyün adındanda belli olduğu gibi Kiraz yetiştirir. Bunların yanında üzümcülük ve zeytincilikte gelişmiştir.  

Altyapı bilgileri 

Köyde ilköğretim okulu yoktur. Köyün içme suyu şebekesi vardır kanalizasyon şebekesi vardır Ptt şubesi vardır ancak ptt acentesi yoktur. Sağlık ocağı ve sağlık evi yoktur. Köye ayrıca ulaşımı sağlayan yol asfalt olup köyde elektrik ve sabit telefon vardır. Ayrıca köydeki bayanlar ve genç kızlar için dikiş nakış kursu açılmıştır. 

Akıllıca Yatırımları Tekirdağ Şarköy kirazlı parselli tarla Yapmak Önemlidir

Tekirdağ Şarköy kirazlı parselli tarla almayı planlayan insanların bölgeler hakkında bilgisi olmayan insanların yönlendirmeleri sebebiyle kalitesiz satın almalar yapmaktadır. Türkiye’de özellikle son zamanlarda yaşanan ekonomik iyileşmeler ile beraber tarla fiyatlarında önemli gelişmeler olduğu görünebilir. İşinin ehli ile öğreneceğiniz bilgiler sayesinden iyi yatırımları yapabileceğinizi unutmayın. Bizim yönlendirmelerimiz nedeniyle yapacağınız yatırımlar ile çok karlar getirecek geleceği olan yatırımlar yapabilirsiniz.

 

Tekirdağ Şarköy kirazlı parselli tarla

Geçtiğimiz 8 yıldan bu yana Lüleburgaz ve köylerinde Tekirdağ Şarköy kirazlı parselli tarla arayışındaysanız, yakın zamandaki cazibe merkezini ve yüksek kar kazanabileceğiniz bölgeyi keşfettiniz anlamına gelir ..

Bölge bilhassa son dönemlerde sağlanan hayvancılık teşvikleri  sebebiyle tarım açısından bir cazibe merkezine dönüşmüştür. Dilerseniz yatırım gayeli olarak satın alın, dilerseniz kullanım amaçlı olarak Tekirdağ Şarköy kirazlı parselli tarla almayı düşünün, bölgeden Yüksek karlar kazanabilir mümkün. Yurdumuzun ve Avrupa’nın birçok yerinden kişiler bölgede yaptıkları alımlar sayesinde çok karlı alımlar yapmaktadır. işinize yaramayan yada kapının önünde yatan bir vasıtanız var ise o zaman gelin sizde bölgedeki kazançtan payınızı alın..

 

Tekirdağ Şarköy kirazlı parselli tarla Yatırımlarından Nasıl Kazanabilirsiniz?

 

Sizlere en büyük faydalı olabilecek olan geleceği doğru incelemeniz olacaktır. Geleceğe ilişkin dönemleri doğru analiz etmelisiniz. Yatırım yapmaktan korkmayın.

Akılcı bir şekilde risk almak önemlidir. Bölgenin avantajlarını ve dez avantajlarını iyi inceleyin. Devlet bir bölgeye geleceğe dair yatırım yapıyor ise sizde gözü kapalı alım yapabilirsiniz.Ekonomik gelişmeler, Sanayileşmenin son durumu, Devlet yatırımlarının yapıldığı yada yapılması planlanan yerlerin takibi. Sektörün içinde yer alan bütün yatırım seçeneklerini incelemelisiniz. Almayı hedeflediğiniz yeri hangi amaçla kullanabilirsiniz? A, B ve C planlarınız elinizde dursun. Böylece sahici gelişmeler neticesinde en zekice hamleyi yapma şansınız olacaktır.

 

Tekirdağ Şarköy kirazlı parselli tarla arayışı detaylı bir veri incelemesini gerektirir.

Birçok değişkeni dikkate alarak sizin için en çok kazandıracak tercihi yapmanız büyük önem arz etmektedir Bir çok vatandaşımız hemİstanbuldan gerek diğer şehirlerden hem de gurbetçiler bölgede satın almalar yapmaktalar. Bölge hakkındaki firmamızın uzmanlıklarımızın sizlere büyük paralar getireceğine emin olabilirsiniz. Bu girişimciler en iyi fırsatları yakalamak için bizlerle çalışmaktadır. Özellikle bölgede son dönemde ulaşım alanlarında başlatılan devlet yatırımları  çoğalmaktadır.

 

Tekirdağ Şarköy kirazlı parselli tarla arayışındaysanız mevkiinizi doğru bir şekilde seçmeniz gerekmekte.

Bu şekilde muhteşem seçeneklere sahip olan bölgede çok kazançlı bir alışveriş yapmış olacaksınız. Kaliteli bir girişim sizlerin ve ailenizin hayatını güzelleştirecektir. Bu sebeple bilimsel verilere dayanan ve geleceği olan yerlere yatırımlarınızı yapmaya özen göstermelisiniz. Kulaktan dolma veriler ile hareket etmemeniz tavsiye edilmez. Aksine yanlış bilgilendirmeler sebebiyle para kayıplarına sebep olacaktır. Türkiye’de “ah o araziyi keşke alsaydım” diye ağlanan birçok insan ile karşılaşmak mümkün. Kaçan fırsatlara üzülen birisi olmamak ve bu kazanç dan payınızı almak için sizde bir an önce harekete geçin. çok kazandıran bir yatırım yapmak için o zaman kurmumuzun uzmanlığı ile portföyümüzde bulunan yerleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Araştırmacı olun ve gözünüz açık olsun. iyi gözlemleyin, iyi değerlendirin, karar verin ve harekete geçin.

 

Şarköy arsa, Şarköy Tarla, kirazlı arsa, kirazlı tarla, Şarköy Kirazlı arsa, Şarköy kirazlı tarla, ucuz arsa, ucuz tarla, arsa, tarla

Acil Satılık, Arsa, Arsa Fiyatları, Arsalar, asfalt cephe, asfalt kenarı, asfalta yakın, çiftlik Evi, en ucuz Arsa, en ucuz Tarla, Kadastrolu, Kadastrolu Arsa, Kadastrolu Tarla, kelepir Arsa, kelepir Tarla, köy Evi, Parselli Arsa, Parselli Tarla, Sahibinden Arsa, Sahibinden Satılık Arsa, Sahibinden Satılık Tarla, Sahibinden Tarla, Satılık Arsa, Satılık Arsa Tarla, Satılık Ev, Satılık Tarla, Tarla, Tarla Fiyatları, Tarlalar, ucuz Arsa, ucuz Arsa Tarla, ucuz Arsalar, ucuz Tarla, ucuz Tarlalar, uygun Arsa, uygun Arsa Tarla, uygun Arsalar, uygun Tarla, uygun Tarlalar, Yatırımlık Arsa, Yatırımlık Arsa Tarla, Yatırımlık Arsalar, Yatırımlık Tarla, Yatırımlık Tarlalar, Yatırımlık arazi