Çiftlik Evi ve Ahır. Sahibinden Acil Kelepir Satılık Asfalt kenarı

3 ev 1 Ahır Asfalta cephe

500.000 TL
Kırklareli / Lüleburgaz / Karaağaç
Cinsi: Tarla
m2: 3200 m2
Ada No: 0
Parsel No: 1979 2105
Köye Yakınlığı: 0 metre
Tapu Durumu: Müstakil Tapu
Mal Sahibi: Firmamıza aittir, Komisyon yoktur.
Parsel Sorgulaması: Sorgula
  • İlan Detayları
  • Video
  • Konumu
  • Özellikler

 Seyitler Tiren istasyonunun arkasında

3 ev 2 ahır var içerisinde.

Asfalta Cephe 3.200M2

Seyitler Tiren istasyonunun arkasında 4 ev 2 ahır var içerisinde

Elektiriği içinde.

Asfalta cephe

 

Hemen yanında Seyitler Tiren istasyonu var.

yakında hızlı tirenle istanbula 40dk olacak oralar.

 

Çiftlikköy Arsanın 500mt yanınında Trakya cam 90dönüm yer aldı. 

Fabrika inşaatı bu gün yarın başlayacak.

Oto ile takas da olur.

Ciftlik köy 0 ada 1982 parsel

 

Lüleburgaz Yerleşim Bölgesi

Etrafında 6 kadar ev var halende evler yapılıyor. 

 

Çiftlikköy, Kayabeyli, Seyitler, Davutlu, Birleşim noktası.

Bölgedeki köylere giden yolların üzerinde. 

Çiftlikköy e 2,5 km

kayabeyli ye 3,5km

Seyitler köyüne 2,5km

Davutlu ya 5,5 km

Lüleburgaz a 16km

e-5 e 7km .

 

Çiftlikköy Tarihcesi 

Lüleburgaz’a bağlı Çiftlikköy, Yunanistan’dan çok uzun zaman önce gelen 5 aile tarafından kurulmuş. Gelen aileler şimdiki yerleşim yerine yerleşerek hayvancılık işi ile uğraşıyorlarmış. Hatta Yunanistan’dan bazı kişiler Çiftlikköy’ü çiftlik olarak da kullanıyorlarmış. İlerleyen zamanlarda Yunan halkı yavaş yavaş ülkesine dönmeye başlamış ve Köyün tarihi çok eski olup, şu anda yaşıyan yerli halk 93 harbi sırasında (1877-78osmanlı rus harbi)yerleşmiştir.Makedonya'nın Üsküp şehri yakınındaki Yuanlili köyünden gelmiş Karaman türkleri yerleşmiştir. Eski Rum köy evleri kalmamıştır.

 

Seyitler Tren istasyonu

İstasyon Seyitler köyünün 2 km kuzeyinde bulunmaktadır. Tren hattı doğu batı istikametinde ve istasyon binası da tren hattına paralel konumlanmış, dikdörtgen planlıdır. Bitişik iki blok şeklinde planlanmıştır. Batı blok 2 katlı, zemin kat ve birinci kat, doğu blok ise zemin kat ve bodrum kattan oluşmaktadır. Tek katlı olan doğu bloğun duvarları taş, batı blok duvarları tuğladır. Pencere ve kapı üstleri basık kemerli, kat arasında ve bina köşelerinde sıva işi silmeler bulunmaktadır. İki katlı olan bölümde döşemeler ahşap, alt kat tavanları ahşap pasalı, üst kat tavanları ise bağdadi sıvalıdır. Tek katlı olan doğu taraftaki binanın kat döşemesi tren rayları döşeme kirişi olarak kullanılarak oluşturulmuş, tavan kaplaması bulunmamakta, özenli yapılmış makas çatı konstrüksiyonu görünmektedir. Bina çatısı iki yöne meyilli beşik çatı, üzeri marsilya kiremit kaplıdır. İstasyon trakcam fabrikası tarafından 49 yıllığına T.C.D.D. dan kiralanmıştır.

 

Sağlıklı Yatırımları Trakya Kırklareli Lüleburgaz Çiftlikköy Satılık Ev Yapmak Önemlidir

Trakya Kırklareli Lüleburgaz Çiftlikköy Satılık Ev almayı planlayan yatırımcıların genelde çok konuşkan ama insanların yatırımlarını umursamayan emlakcılar nedeniyle niteliksiz satın almalar yapmaktadır. Ülkemizde bilhassa son yıllarda oluşan ekonomik gelişmeler ile beraber piyasada önemli hareketlenmeler olduğu görünebilir. sizlerin satın almalarına önem veren bizlerden edineceğiniz bilgiler neticesinde karlı yatırımlar yapabilirsiniz. Birçok insan ehil olmayan kurumlardan öğrendiği kulaktan dolma bilgiler neticesinde kazandırmayacak yatırımlar yapmakta ve bu yatırımları yönetmekte sıkıntı çekmektedir.

 

Trakya Kırklareli Lüleburgaz Çiftlikköy Satılık Sev

Bilhassa Son yıllarda Hayrabolu civarında Trakya Kırklareli Lüleburgaz Çiftlikköy Satılık Ev arayışındaysanız, yakın gelecekteki cazibe merkezini ve yüksek gelir elde edebileceğiniz bölgeyi keşfettiniz demektir ..

Lüleburgaz ve çevresi gelecek sene hizmete açılacak  hızlı tren neticesinde İstanbul’a ulaşım açısından çok daha elverişli  durumuna geleceğinden, gerek İstanbul halkı gerek se Küçük bir çiftlik kurmak isteyen için satın alınabilecek en iyi seçenek durumuna gelmiştir. İster yatırım amaçlı olarak satın alın, ister kullanmak gayeli olarak Trakya Kırklareli Lüleburgaz Çiftlikköy Satılık Ev almayı düşünün, bölgeden çok kar kazanabilirsiniz çok zor değil. Bölgeye gelin, misafirimiz olun. İnceleyin, bölgede yatırımcıların satın aldığı için artık ekilmeyen boş çok sayıda arsa bulacaksınız. Bölge çok sayıcıda yatırımcıya olanaklar sunmaktadır. Kullanmadığınız yada kapının önünde yatan bir vasıtanız var ise o zaman gelin sizde bölgedeki kazançtan payınızı alın..

 

Trakya Kırklareli Lüleburgaz Çiftlikköy Satılık Ev Yatırımlarından Nasıl Kazanabilirsiniz?

 

Bir girişimcinin elindeki en büyük silah girişimcilik yeteneği olmasıdır. Bu açıdan geleceğe dair bir vizyonunuz olmalıdır. Yatırım yapmaktan çekinmeyin.

Riski en aza indirecek şekilde karar verilmeli. Riskin getirileri ve eksilerini karşılaştırın. Devlet bir bölgeye ileri dönemler için yatırım yapıyor ise sizde gözü kapalı alım yapabilirsiniz.Ekonomik büyümeler, fabrikaların son durumu, Devlet yatırımlarının yapıldığı yada yönelmesi gündemde olan yerlerin takibi. Sektörün içerisinde yer alan tüm yatırım seçeneklerini incelemelisiniz. Almayı hedeflediğiniz toprağı ne amaçla kullanabilirsiniz? 1,2 ve 3 planlarınız hazırda dursun. Bu sayede sahici gelişmeler neticesinde en akıllıca hamleyi yapma şansınız olacaktır.

 

Trakya Kırklareli Lüleburgaz Çiftlikköy Satılık Ev araması yapar iken detaylı bir veri incelemesini gerektirir.

Birçok faktörü göz önüne alarak sizin için en çok kazandıracak tercihi seçmeniz büyük önem arz etmektedir Bir çok insan hemİstanbuldan gerek öbür şehirlerden hem de Avrupa’dan bölgede satın almalar yapmaktalar. Bölge hakkındaki bizim uzmanlıklarımızın sizlere büyük karlar kazandıracağına emin olabilirsiniz. Bu yatırımcılar en iyi fırsatları yakalamak için bizlerle iş yapmaktadır. Özellikle bölgede son zamanlarda ekonomi alanında gerçekleştirilen projeler  artmaktadır.

 

Trakya Kırklareli Lüleburgaz Çiftlikköy Satılık Ev ararken hedeflerinizi doğru bir şekilde seçmeniz gerekmekte.

Bu şekilde muhteşem seçeneklere sahip olan bölgede bir hayli kazançlı bir alışveriş yapmış olacaksınız. Kaliteli bir yatırım sizlerin ve ailenizin hayatını güzelleştirecektir. Bu yüzden bilimsel verilere dayanan ve geleceği olan işlere yatırımlarınızı yapmaya özen göstermelisiniz. toprak dan anlamamasına anlıyormuş gibi yapan yada bölgelerin imkanlarını bilmeyen insanlardan öğreneceğiniz verileri yatırımcıların hiçbir işine yaramayacaktır. Aksine yanlış yönlendirmeler sebebiyle para kayıplarına neden olacaktır. O tarlayı almalıydım dünyanın parası oldu. Biz kaçırdık diyen çok insan görebilirsiniz. Elden kaçan fırsatlara yakınan birisi olmamak ve bu kazanç dan payınızı almak için sizde bir an evvel harekete geçin. İşinin ehli kurumlar ile birlikte gerçekleştireceğiniz çalışmalar sonucunda son derece daha verimli yatırımlar yapabileceğinizi unutmayın. Araştırmacı olun ve gözünüz açık olsun. Çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirenler her zaman kazananlar arasında yer alır. 

 

Acil Satılık, Arsa, Arsa Fiyatları, Arsalar, asfalt cephe, asfalt kenarı, asfalta yakın, çiftlik Evi, en ucuz Arsa, en ucuz Tarla, Kadastrolu, Kadastrolu Arsa, Kadastrolu Tarla, kelepir Arsa, kelepir Tarla, köy Evi, Parselli Arsa, Parselli Tarla, Sahibinden Arsa, Sahibinden Satılık Arsa, Sahibinden Satılık Tarla, Sahibinden Tarla, Satılık Arsa, Satılık Arsa Tarla, Satılık Ev, Satılık Tarla, Tarla, Tarla Fiyatları, Tarlalar, ucuz Arsa, ucuz Arsa Tarla, ucuz Arsalar, ucuz Tarla, ucuz Tarlalar, uygun Arsa, uygun Arsa Tarla, uygun Arsalar, uygun Tarla, uygun Tarlalar, Yatırımlık Arsa, Yatırımlık Arsa Tarla, Yatırımlık Arsalar, Yatırımlık Tarla, Yatırımlık Tarlalar, Yatırımlık arazi


 
Benzer İlanlar