En Ucuz Tarla. Tekirdağ Şarköy Yayaköy Satılık Tarla, acil satılık  Tekirdağ  Şarköy
Tek tapu, Saklı cennet.

4007_2400_3.Jpeg


 • ADA
  104
 • PARSEL
  9
 • Mahalle / Köy
  Yayaköy
ÖZELLİKLER 

Orman içerisinde

Tam bir saklı cennet

Daha ucuzu yok

 • Benzeri 1929_11.jpg
  • 0
   Ada
  • 932
   Parsel
  3400M Asfalta Cephe Tekirdağ Hayrabolu Ataköy sahibinden satılık tarla
  Tekirdağ
  Benzeri 3918_4.jpg
  • 0
   Ada
  • 107-109-110
   Parsel
  Lüleburgaz ovacık sahibinden satılık tarla, asfalt kenarı acil satılık
  Kırklareli
  Benzeri 1192_1.jpg
  • 0
   Ada
  • 562
   Parsel
  Mera cepheli, Kırklareli Pehlivanköy Akarca Sahibinden Satılık Tarla
  Kırklareli
  Benzeri 3695_1.jpg
  • 142
   Ada
  • 35
   Parsel
  3200M Şarköy Kirazlı yatırımlık satılık tarla kelepir arazi arsalar
  Tekirdağ
  Benzeri 1966_Sarkoy Yayakoy satilik tarla 5900mt 1.jpg
  • 116
   Ada
  • 38
   Parsel
  Deniz Manzaralı Şarköy Yayaköy tarla
  Tekirdağ
  Benzeri 1774_Silivri fenerkoy satilik tarla 1.jpg
  • 0
   Ada
  • 2768
   Parsel
  Silivri Fenerköy 278Mt Satılık tarla
  İstanbul
  Benzeri 8739_sarkoy eriklicede satilik tarla 1.jpg
  • 0
   Ada
  • 740
   Parsel
  Şarköy Eriklicede 6.750Mt Satılık tarla
  Tekirdağ
  Benzeri 1349_sarkoy eriklice 720mt satilik tarla 1.jpg
  • 0
   Ada
  • 887
   Parsel
  Şarköy Eriklice 720Mt Satılık tarla
  Tekirdağ
  Benzeri 9378_Sarkoy Mursalli satilik tarla 1.jpg
  • 112
   Ada
  • 25
   Parsel
  Şarköy Mursallı 4800Mt Satılık Tarla Bağ Yeri
  Tekirdağ
  Benzeri 2476_acilsatiliktarla2.jpg
  • 0
   Ada
  • 459
   Parsel
  Lüleburgaz Seyitler Satılık Asfalt cephe Tarla. Acil Satılık Kelepir
  Kırklareli
  Benzeri 5498_ceylanköy.jpg
  • 0
   Ada

  • Parsel
  30.000TL Satılık İmarlı Arsa. Kırklareli Lüleburgaz satılık arsa
  Kırklareli
  Benzeri 5152_alacaoglu3.jpg
  • 0
   Ada
  • 2036
   Parsel
  Yerleşime Yakın Satılık ucuz tarla
  Kırklareli
  Benzeri 939_c2275.jpg
  • 0
   Ada
  • 2275
   Parsel
  Lüleburgaz Ceylanköy Acil Satılık Kelepir Tarla
  Kırklareli

Tekirdağın gözbebeği şarköy'de

Mürefte sahiline 8km mesafede

Hem şehirden uzak hemde şehirin yanıbaşında

Orman içerisinde tam bir saklı cennet.

Mükemmel manzarası var. etrafı ağaçlarla çevrili.

Oto ile takas da olur.

 

ucuz tarla ayrıcalığı ile şarköy de ve yayaköy de arsa ve tarla konusunda sizlere hizmet veriyoruz. 

çalışma bölgelerimiz. 

tekirdağ, kırklareli, lüleburgaz, edirne

 

 

700 sene evvel Konya Karaman'dan gelen Türkler tarafından kurulan Yayaköy'ün ilk kurucuları 8 haneden oluşmuş. Köyün ilk isminin Yağköy olduğu söyleniyor. O zamanlar susam yağı imalatı yapıldığı için bu ismi aldığı söyleniyor. Daha sonraları Gazi Süleymen Paşa'nın silah arkadaşı olan Yahya Reis'in ismi bu köye verilmiş ve Yahyaköy olarak anılır olmuş. Cumhuriyet'in ilanından günümüze kadar Yayaköy olarak anılmaya başlanmış. Yayaköy köyü gacal (yerli) köyüdür.

 

 

Mürefte sahiline 8km mesafesi var. 

 

Doğru Yatırımları Trakya Tekirdağ Şarköy Mürefte Yayaköy sahibinden acil yatırımlık kelepir uygun en ucuz tarla Gerçekleştirmek Mühimdir

Trakya Tekirdağ Şarköy Mürefte Yayaköy sahibinden acil yatırımlık kelepir uygun en ucuz tarla almayı planlayan insanların ehil olmayan insanların yönlendirmeleri yüzünden karı olmayacak satın almalara yönlendirilmektedir. Ülkemizde bilhassa son dönemde yaşanan ekonomik iyileşmeler ile beraber emlak piyasasında sağlam gelişmeler olduğu görünebilir. Bölgeyi ve ileri dönemlerde olacak olan gelişmeleri takip eden emlakcılar yönlendirmesi ile alacağınız tarlalar size çok paralar kazandırabilir. Birçok yatırımcı ehil olmayan insanlardan öğrendiği kulaktan dolma duyumlar nedeni ile kazandırmayacak yatırımlar yapmakta ve bu yatırımları yönetmekte problemler yaşamaktadır.

 

Trakya Tekirdağ Şarköy Mürefte Yayaköy sahibinden acil yatırımlık kelepir uygun en ucuz tarla

Geçen 11 yıldan bu yana Şarköy Civarında Trakya Tekirdağ Şarköy Mürefte Yayaköy sahibinden acil yatırımlık kelepir uygun en ucuz tarla arayışındaysanız, gelecekte çok karlı yatırımların yerini bulmuşsunuz demektir.

Şarköy ve çevresi yeni yapılacak olan İzmir otobanı sebebiyle artık İstanbul ve İzmir'e çok  yakın hale gelecek ulaşım çok rahatlayacak. Bu sebeplerle de gerek doğal yaşamı sevenler gerekse uzun dönem konaklama yapmak isteyen insanlar tarafından çok daha fazla rağbet görecektir. İster yatırım amaçlı olarak satın alın, ister yerleşmek amaçlı olarak Trakya Tekirdağ Şarköy Mürefte Yayaköy sahibinden acil yatırımlık kelepir uygun en ucuz tarla almayı hedefleyin, bölgeden kazanç elde etmeniz çok zor değil. İstanbullu ve Avrupa’da yaşayan yatırımcılar bölgeye çok ilgi göstermek de ve çok kazançlı yatırımlar yapmaktalar. Bir girişimci ruha sahipseniz ve sektör ile ilgili yeterli bilginiz var ise bölgede yer alan uzmanlar aracılığı ile birbirinden kaliteli yatırımlar yapma fırsatınız olacaktır.

 

Trakya Tekirdağ Şarköy Mürefte Yayaköy sahibinden acil yatırımlık kelepir uygun en ucuz tarla dan çok kar kazanabilirmisiniz?

 

Bir girişimcinin  en önemli silah girişimcilik yeteneği olmasıdır. Geleceğe ilişkin dönemleri doğru okumalısınız. Yatırım yapmaktan korkmayın.

Akılcı bir şekilde risk almak çok önemlidir. Bölgenin avantajlarını ve dez avantajlarını iyi gözlemleyin. Devlet bir bölgeye geleceğe dair yatırım yapıyor ise sizde gözü kapalı yatırım yapabilirsiniz.Ekonomik büyümeler, Sanayileşmenin son durumu, Devlet yatırımlarının yöneldiği yada yapılması planlanan yerlerin takibi. Nereden yer almayı planladığınıza karar verin ve daha sonra o çevrede araştırmalarını yoğunlaştırın. Eğer nerede alım yapacağınıza karar vermezseniz sürekli her söylenen fikirlerinizi karıştıracak yatırım yapmak da gecikecek ve hatta hatalı yatırım yapmanızda kaçınılmaz olacaktır.

 

Trakya Tekirdağ Şarköy Mürefte Yayaköy sahibinden acil yatırımlık kelepir uygun en ucuz tarla arayışı detaylı bir bilgi incelemesini gerektirir.

bir sürü etkeni göz önüne alarak sizin için en karlı seçimi yapmanız büyük önem taşımaktadır Türkiye’nin tüm şehirlerinden bölgede alım yapmak için doğru kaynağı arayan birçok girişimci bulunmaktadır. Bu yatırımcılar en iyi fırsatları yakalamak için bizlerle çalışmaktadır. Özellikle bölgede son dönemde ulaşım alanlarında başlatılan devlet yatırımları hızla çoğalmaktadır.

 

Trakya Tekirdağ Şarköy Mürefte Yayaköy sahibinden acil yatırımlık kelepir uygun en ucuz tarla arayışındaysanız bölgenizi doğru bir şekilde seçmeniz gerekmekte.

Bu şekilde çok kazançlı seçeneklere haiz olan bölgede bir hayli karlı bir satın alma yapmış olacaksınız. İyi bir yatırım ilerideki sizlerin ve çocuklarınızın hayatını son derece güzelleştirebilir. Bu nedenle de inceleme yapar iken her yıl ne ölçüde para kazandırıyor, yeni yatırımlar, devlet yatırımları ve daha bir dünya konuyu inceleyin.. Yatırımdan anlamıyor olduğu halde anlıyormuş gibi konuşan veya bölgeleri bilmeyen kişilerden öğrendiğiniz bilgiler sizlerin hiçbir işine yaramayacaktır. Aksine hatalı yönlendirmeler sebebiyle para kaybetmeye yol açacak dır. Ülkemizde “ah o araziyi keşke alsaydım” şeklinde ağlanan birçok insan ile karşılaşmak mümkün. Siz de kaçan fırsalatlara üzülenlerden birisi olmadan, kazananlar arasındaki mevkiinizi kısa sürede alabilirsiniz. İşini bilen kuruluşlar ile birlikte yapacağınız çalışmalar sayesinde son derece daha verimli yatırımlar yapabileceğinizi unutmayın. Araştırmacı olun ve gözünüz açık olsun. Çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirenler her vakit kazananlar arasında yer alır. 

satılık, arsa, tarla, şarköy, yayaköy, ucuz arsa, ucuz tarla, şarköy arsa, şarköy tarla, yayaköy arsa, yayaköy tarla,