Kayabeyli Taksitle Satılık Arsa

Hızlı Trenin dibinde İstanbula 45dk.

45.000 TL
Kırklareli / Lüleburgaz / Kayabeyli
Cinsi: Arsa
m2: 270 m2
Ada No: 0
Parsel No: 1917
Köye Yakınlığı: 1 metre
Tapu Durumu: Hisseli Tapu
Mal Sahibi: Firmamıza aittir, Komisyon yoktur.
Parsel Sorgulaması: Sorgula
  • İlan Detayları
  • Video
  • Konumu
  • Özellikler

Lüleburgaz Kayabeyli Taksitle Satılık İmarlı Arsa

Köyün yerleşik alanı içerisinde.

Elektirik ve su mevcut.

Arsalar 270mt tamamı imarlı

25.000.TL peşin 1.000.TL X 20 Ay taksitle

Hemen tapu.

Otomobil  ve daire takas olur

Kayabeyli taksitle satılık arsa

kayabeyli köyü bağlı olduğu lüleburgaz'a on iki kilometre mesafede yer almaktadır. İstanbula yüz on üç kilometre mesafededir. İstanbul Halkalıdan Günde 2 sefer Direk Tren bulunmaktadır. Halkalıdan trene binip kayabeylide inebilmektesiniz. Ayrıca kayabeyli köyünden hızlı tren hattı geçmektedir. Köyde ilk öğretim okulu vardır. Köyün içme suyu şebekesi vardır.Köyde sağlık evi vardır.
Tarihçesi
Köy 1503 yıllında Türklerin Trakya'yı fetihlerinden bu yana iskan edilmiş olup 1935 yılındaki Balkan göçleri ile köy nüfusunda büyük artışlar gözlenmiştir.
 

Kayabeyli taksitle satılık arsa

 
Köyde Hıdırellez şenlikleri ve dini bayramlarda ve diğer kültürel etkinlikleri yaşlılara ve büyüklere karşı büyük bir saygı içersinde süregelmektedir. Bayram günlerinde, bayram namazlarından hemen ardından, köy meydanında bütün köylüler daire şeklini alarak herkez birbiri ile bayramlaşmatadır. Bu sayede bütün küskünlükler kısa sürede giderilmektedir. Geçmiş muhtarlardan birisinin başlattığı bu gelenek günümüze kadar devam etmektedir.Köyün gençleri bayramın hemen ardından kapı kapı gezer, köylünün halini hatırını sorar, ihtiyarların hayır dualarını alırlar. 
 
Ayrıca köye düzenli olarak lüleburgaz kayabeyli arasında çalışan münibüsler sefer düzenlemektedir.
 
Lüleburgaz yatırım için mükemmel bir bölgedir. yer maliyetleri ucuz. ama bir kaç yıl içerisinde yüksek pirim yapacak bir yerdir. hızlı tren güzelgahındadır. hızlı tren ile 40dk içerisinde Lüleburgazda olunabilecek.
 

 
Benzer İlanlar