Sahibinden satılık kelepir tarla Kırklareli Lüleburgaz Çiftlikköy  Kırklareli  Lüleburgaz
Hızlı Trenin dibinde

 • ADA
  0
 • PARSEL
  1982
 • Mahalle / Köy
  Çiftlikköy
ÖZELLİKLER 

Kırklareli Lüleburgaz Çiftlikköy Satılık Tarla

Elektirği İçerisinde, Asfalttan 3 Tarla, Etrafda 10 Kadar ev var.

Hızlı Tren Güzelgahında, İstanbula 45Dk mesafede olacak yakında.

Trakya cam 90 dönüm yer aldı fabrika kuracak, Seyitler tren istasyonu gümrüklü bölge

Gümrük sahasından dolayı lojistik bölge olması bekleniyor.

Meyve Bahcesi yapmaya uygun, İsterseniz evde yapabilirsiniz.

 • Benzeri 3872_3.jpg
  • 0
   Ada
  • 82
   Parsel
  Köye yakın Sahibinden Satılık Yatırımlık Tarla. Lüleburgaz kayabeyli
  Kırklareli
  Benzeri 100_1.jpg
  • 0
   Ada
  • 41
   Parsel
  Acil satılık 4600mt Tarla Lüleburgaz kayabeyli satılık tarla
  Kırklareli
  Benzeri 9080_catör4901.jpg
  • 0
   Ada
  • 113
   Parsel
  Çatalca Örcünlü Sahibinden Satılık Arsa Tarla Kelepir Arsa
  İstanbul
  Benzeri 2608_cesmekolu sattilik tarla 6850 2.jpg
  • 0
   Ada
  • 1144
   Parsel
  Asfalta cephe satılık tarla. Kırklareli Lüleburgaz Çeşmekolu
  Kırklareli
  Benzeri 4442_koyevi.jpg

  • Ada

  • Parsel
  Sahibinden satılık köy evi. Kırklareli lüleburgaz Alacaoğlu 580mt
  Kırklareli
  Benzeri 6463_sahibindensatiliktarla1.jpg
  • 0
   Ada
  • 2135
   Parsel
  Elektiriği var Kırklareli Lüleburgaz Ovacık satılık tarla yatırımlık
  Kırklareli
  Benzeri 2344_hamitabat1.jpg
  • 0
   Ada
  • 3606
   Parsel
  Kırklareli Lüleburgaz Hamitabat satılık taksitle ucuz arsa
  Kırklareli
  Benzeri 5498_ceylanköy.jpg
  • 0
   Ada

  • Parsel
  30.000TL Satılık İmarlı Arsa. Kırklareli Lüleburgaz satılık arsa
  Kırklareli
  Benzeri 482_Kayali1.jpg
  • 0
   Ada
  • 210 213
   Parsel
  Bahçe Yapmaya Uygun Geniş Tarla Kırklareli Kayalı köyü
  Kırklareli

Trakyanın yeni yatırım gözdesi

Kırklareli Lüleburgaz çiftlikköy Satılık tarla

4 Köyün ( Çiftlikköy, Davutlar, Kayabeyli, Seyitler ) yollarının birleştiği yerde seyitler Tren istasyonuna 500mt Mesafede

Kırklareli Lüleburgaz çiftlikköy Satılık Arsa

Çiftlikköyde satılık arsalar konusunda sizlere hizmet vermekdeyiz. Köy geçenlerde %60 imar aldı. yatırım için en uygun yerlerden bir tanesi. 

Kırklareli Lüleburgaz çiftlikköy ucuz arsa

Köyün merkezine yakın konumda çayır ve tarla vasfından arsa vasfına dönüşmüş ucuz arsalar halen mevcuttur. 1 2 yıl içerisinde % 500 den fazla kar getirecek yerleri tükenmeden alın.

Kırklareli Lüleburgaz çiftlikköy ucuz tarla

köyde imar kapsamına girmemiş lakin köye yakın konumda çok miktarda uygun arazi bulunmaktadır. Çiftlikköy büyükkarıştıran arasındaki bölgelerin lojistik alan olması beklenmektedir. bu nedenle çevredeki ucuz tarlalar da yakın gelecekde çok ciddi gelir getirecek yerlere dönüşecektir.

Arsa, Tarla, Satılık, Ucuz, Yatırımlık, uygun,

Uucuz arsa, Ucuz tarla, Satılık arsa, Satılık tarla, Yatırımlık arsa, Yatırımlık tarla, Uygun arsa, uygun tarla, 

Çiftlikköy arsa, Çiftlikköy tarla, Çiftlikköy yatırımlık arsa, Çiftlikköy yatırımlık tarla, Çiftlikköy ucuz arsa, Çiftlikköy ucuz tarla, Çiftlikköy satılık arsa, Çiftlikköy satılık tarla

Doğru Yatırımları Kırklareli Lüleburgaz Çiftlikköy Sahibinden Acil Satılık kelepir ucuz asfalt kenarı kadastrolu tarla İcra etmek Mühimdir

Kırklareli Lüleburgaz Çiftlikköy Sahibinden Acil Satılık kelepir ucuz asfalt kenarı kadastrolu tarla almayı düşünen kişilerin işin erbabı olmayan kişilerin yanlış yönlendirmeleri nedeniyle karı olmayacak yatırımlara yönlendirilmektedir. Türkiye’de bilhassa son yıllarda yaşanan ekonomik gelişmeler ile beraber sektörde kritik hareketlenmeler olduğu görünebilir. işinin ehli emlakcılardan elde edeceğiniz ve yönlendirmeler ile çok karlı alımlar yapabilirsiniz.

Çoğu insan ehil olmayan kaynaklardan elde ettiği kulaktan dolma bilgiler sebebi ile kalitesiz satın almalar yapmakta ve bu yatırımları yönetmekte sıkıntı çekmektedir.

Kırklareli Lüleburgaz Çiftlikköy Sahibinden Acil Satılık kelepir ucuz asfalt kenarı kadastrolu tarla

Özellikle Son zamanlarda Lüleburgaz ve köylerinde Kırklareli Lüleburgaz Çiftlikköy Sahibinden Acil Satılık kelepir ucuz asfalt kenarı kadastrolu tarla arayışındaysanız, doğru bir yatırım  için en iyi  hedefinizi buldunuz demektedir.

Bölge özellikle son zamanlarda verilen tarım sübvansiyonları yardımıyla tarım yönünden bir çekim kaynağına dönüşmüştür. İster yatırım amaçlı olarak satın alın, ister yaşamak amaçlı olarak Kırklareli Lüleburgaz Çiftlikköy Sahibinden Acil Satılık kelepir ucuz asfalt kenarı kadastrolu tarla almayı amaçlayın, bölgeden kazanç kazanmanız çok zor değil. İstanbul’da yaşayan ve Avrupa’da oturan yatırımcılar bölgeye çok fazla ilgi göstermek de ve çok kazançlı yatırımlar yapmaktalar. Eğer kenara ayırdığınız bir miktar paranız var ise ve hafta sonları yada ara sıra gelip içerisinde bir bahçe yapabileceğiniz ve öte yandan da karlı bir yatırım olacak bir yer arıyor iseniz doğru adrestesiniz.

 

Kırklareli Lüleburgaz Çiftlikköy Sahibinden Acil Satılık kelepir ucuz asfalt kenarı kadastrolu tarla dan çok kazanç kazanabilirmisiniz?

 

Sizlere en büyük faydalı olabilecek olan geleceği doğru okuyabilmeniz olacaktır. Geleceğe ait dönemleri doğru analiz etmelisiniz. Yatırım yapmaktan korkmayın.

Riski en aza indirecek şekilde karar verilmeli. Bölgenin artılarını ve dez avantajlarını iyi gözlemleyin. Eğer dez avantajları ile getirileri arasında çok mühim bir fark yoksa yatırımınızı yapabilirsiniz.Yeni trendleri, son ekonomik hamleleri, yeni sosyal tesisleri takip etmelisiniz. İyi bir kazanç için bu doneleri detaylı olarak incelemekte ve buna göre yatırımlarını şekillendirmelidir. hangi bölgeden yer almak istediğinize karar verin ve ondan sonra o bölgede araştırmalarını yoğunlaştırın. Eğer nerede alım yapacağınıza karar vermezseniz sürekli her söylenen fikirlerinizi karıştıracak yatırım yapmak da gecikecek ve hatta hatalı alım yapmanızda kaçınılmaz olacaktır.

 

Kırklareli Lüleburgaz Çiftlikköy Sahibinden Acil Satılık kelepir ucuz asfalt kenarı kadastrolu tarla arar iken çok fazla değişken fiyatı ve gelecek yıllarda karını belirlemektedir. Elektriğe mesafesi, yerleşime mesafesi, asfalta mesafesi, ve benzeri bir çok etken bulunmaktadır. Türkiye’nin tüm şehirlerinden bölgede yatırım yapmak için sıra bekleyen birçok girişimci bulunmakta. Bu yatırımcılar en iyi fırsatları yakalamak için bizlerle çalışmaktadır. Özellikle bölgede son zamanlarda tarım alanında yapılan projeler  çoğalmaktadır.

 

Kırklareli Lüleburgaz Çiftlikköy Sahibinden Acil Satılık kelepir ucuz asfalt kenarı kadastrolu tarla paranızı nereye yatıracaksınız her şeyden önce buna karar verin. Bu sayede kafa karışıklığının ortadan kaldırmış olacaksınız. Karar vermek kazandıracak yatırım yapmanın ilk kuralı. karlı bir yatırım ilerideki sizlerin ve çocuklarınızın yaşantısını çok güzelleştirebilir. Bu nedenle de incelerken her yıl ne ölçüde para kazandırıyor, yeni projeler, devlet projeleri ve benzeri bir dünya konuyu inceleyin.. Arsadan anlamadığı halde anlarmış gibi yapan veya bölgelerin şartlarını bilmeyen kişilerden aldığınız verileri yatırımcıların işine yaramayacaktır. Aksine yanlış yönlendirmeler sebebiyle para kaybetmeye sebep olacaktır. Yurdumuzda “ah o araziyi keşke alsaydım” şeklinde ağlanan birçok insan ile karşılaşmak mümkün. Kaçan fırsatlara üzülen birisi olmamak ve bu kazanç dan payınızı almak için acele edin. Bilgili kişiler ile  yapacağınız çalışmalar sayesinde son derece daha kaliteli yatırımlar yapabileceğinizi unutmayın. Araştırmacı olun ve gözünüz açık olsun. iyi analiz edin, iyi değerlendirin, karar verin ve harekete geçin.